20 sekund. Tyle zajmie Ci Pomoc Jankowi!Podstawowa forma pomocy Jankowi z Twojej strony to przekazanie 1% podatku przez samodziene lub zlecone księgowej albo od 2019 roku Urzędowi Skarbowemu wypełenienie 4 pól w formularzu PIT. Tylko 4 pola! Tak niewiele! Dla Janka to ogromne wsparcie! Dla nas dowód, że są ludzie, którzy rozumieją wagę niewielkich-wielkich gestów. Wzór znajdziesz poniżej.

Inne formy pomocy

Darwowizna USD/EUR/PLN Udostepnienie plakatu

Przekaż 1% podatku na terapię Jasia!

Jak to zrobić?

Podczas corocznego rozliczania PIT
- w rubryce I "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" w polu "Numer KRS" podaj: 0000037904
- w rubryce J "Informacje uzupełniające" w polu "Cel szczegółowy 1%" podaj: 24941, Żurmanowicz Jan i w polu obok zaznacz "Wyrażam zgodę".

Wzór. Kliknij aby powiększyć.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Janka wejdź tutaj, jego choroby, historii, terapii i leczenia wejdź tutaj, zobaczyć jego zdjęcia od niemowlęctwa do dziś wejdź tutaj lub skorzystaj z przycisku MENU w górnej belce strony.


2019 rok poświęcimy głównie na fizjoterapię w tym turnusy w Instytucie dr Masgutovej, naukę pływania, logopedię i leczenie ośrodkowego układu nerwowego.

Na ten cel przeznaczymy całość zebranej kwoty. Co można zrobić więcej? Poinformować znajomych i rodzinę, że warto Jasiowi pomóc. Wystarczy przekazać im plakat znajdujący się poniżej z informacją o tym jak wypełnić PIT za 2018 rok. A poza tym? Kochać go za to, że jest, a jest wyjątkowy :) Bez niego nie poznalibyśmy świata z "drugiej strony lustra" i choć ta kraina nie jest nam przyjazna jesteśmy tu z Jankiem na dobre i złe.

Dlaczego Twój 1% jest tak ważny?

Każde pojedyncze zajęcia kosztują około 100 złotych (integracja sensoryczna, logopedia, fizjoterapia na basenie etc) a Jaś wymaga wielu godzin pracy tygodniowo. Koszt jednego, 5-dniowego turnusu w Instytucie dr Maskutowej to nawet 3500 zł. Janek wymaga przynajmniej kilku turnusów rocznie wraz z rediagnozami. Pojedyncza wizyta u dobrego epileptologa to koszt 600 zł. Koszt wizyt u pozostaych lekarzy specjalistów waha się od 150 zł do 350 zł za wizytę. Na NFZ nie mamy co liczyć. Wizyta w poradni genetycznej umawiana w listopadzie 2018 najwcześniej odbędzie się w grudniu 2019 roku. Czas oczekiwania na rezonans po ataku padaczki to min 8 miesięcy. Jaś nie ma czasu na takie czekanie, równie dobrze moglibyśmy nic nie robić a tylko czekać aż system doprowadzi do jego całkowitego regresu i zamknie go w zakładzie. Przykre ale prawdziwe. Koszty turnusów fizjoterapeutycznych, wizyt lekarskich szególnie dot padaczki, innych konsultacji medycznych, badań, leczenia i suplementacji to kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie. Przekazany przez Ciebie 1% zapewni Jasiowi kilka godzin zajęć, wizyt lekarskich czy pokryje koszt leków albo suplementów. Im więcej osób wesprze Jasia jednym procentem z podatku, tym więcej zajęć dodatkowych będziemy mogli Jasiowi zapewnić.

Dzięki odpowiedniej, optymalnej ilości zajęć z profesjonalistami, możemy razem dać Jasiowi łatwiejszy start. Z góry dziękujemy!

Podziękowanie za pomoc w 2018 roku.
Podziekowanie 2017 Janek - Aktualności Janek - Terapia

Przekaż darowiznę


Jak to zrobić?

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Wystarczy dokonać wpłaty na jedno z głównych kont bankowych Fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
KONTO
dla darowizn w PLN: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
dla darowizn w USD: PL 90 2490 0005 0000 4530 9858 4994 (SWIFT[BIC]: ALBPPLPW)
dla darowizn w EUR: PL 82 5490 0005 0000 4600 7337 4309 (SWIFT[BIC]: ALBPPLPW)

z dopiskiem: 24941, Żurmanowicz Jan - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przekaż suplementy / witaminy

Jesteś producentem lub dystrybutorem suplementów lub witamin?

Jeśli chcesz przekazać Jasiowi niezbędne suplementy wspomagające jego rozwój skontaktuj się z nami: zurmanowicz [małpka] gmail.com lub zadzwoń 606876737
Przykładowe suplementy: magnez metylowany, cynk, biotyna, mangan, luteoina, koenzym q10, witaminy z grupy B najlepiej metylowane, naturalna witamina C (acerola lub dzika róża).. To tylko przykładowe. Pozostałe zostaną uzupełnione po otrzymaniu wyników badań.


Inne formy pomocy

Przekaż 1% podatku Udostepnienie plakatu

Udostępnij plakat i informację znajomym.

Im więcej osób przekaże 1% z podatku tym szybciej będziemy mogli wdrożyć dodatkową, specjalistyczną pomoc Jasiowi.

Kliknij plakat poniżej aby otworzyć wersję do druku

Po otwarciu strony z plakatem zapisz go na dysku a nastepnie dodaj do posta w mediach społecznościowych np Facebook, wyślij do znajomych mailem lub wydrukuj i rozdaj.Inne formy pomocy

Darwowizna USD/EUR/PLN Przekaż 1% podatku

Chcesz wiedzieć więcej o dolegliwości Jasia?

Poznaj Jasia! Dowiedz się jak to się stało, że cierpi na CZR, jakiej i ile terapii wymaga, jak możesz mu pomóc. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że to wartościowe dziecko, któremu warto pomagać każdego dnia!